Kamuoyu Duyuru; Web Site ve Mesajlaşma Grupları Üyelik ve Katılımları İle Alakalı

| Çevrimiçi Radyo Amatörleri Platformu |

Created with Sketch.

Kamuoyu Duyuru; Web Site ve Mesajlaşma Grupları Üyelik ve Katılımları İle Alakalı

Merhaba;

Politikamız ve Belirlediğimiz Web Site içi Kurallar Gereği. Üye Olunduktan Sonra E-Posta Aktivasyonu Yapılmayan, Uzun süreli site girişi sağlanmayan, Profillerin En az %40 kadarını doldurmayan Üye ve/veya kullanıcıların hesapları 15 Gün Boyunca Erişim Kısıtlamalı Tutulur ve Ardından tekrar üye olununcaya kadar kalıcı olarak silinir.

Bu işlem; sunucu alanını ve Veri tabanını senkronize ve rutin temizleme/alan kazanma için kullanılır.

Ayrıca yönetmiş olduğumuz web site-mesajlaşma grupları-sosyal medya grupları ve/veya benzeri platformlarda yönetici ve yöneticiler sebep yada gerekçe sunmaksızın  kullanıcı,üye ve/veya takipçileri  Engelleme-Banlama-Kısıtlama ve Silme gibi Eylemlerde Bulunabilirler, Yetkileri Vardır.

Bu husus üyeliğinizde ve/veya grup katılımlarınızda  kural ve gizlilik politikası olarak onayınıza sunulmaktadır. Haliyle Bu Web sitesine üye olduğunuz zaman ve Bağlı Bulunan Gruplara Katılım Halinda bu kural ve gerekçeleri içeren gizlilik politikasını kabul edip üye olmaktasınız..

Ayrıca Yeniden üye olup profil bilgilerinizi girebilir ve üyeliğiniz ile web site üzerindeki makale-içerik- ve paylaşımlardan yararlanabilirsiniz.

Kamuoyuna Bilgilendirme Amaçlı İlanen Duyurulur.

Saygılamızla..
QRV73 EkibiPublic Announcement; Related to Website and Messaging Groups Membership and Participation

Hi there;

Pursuant to Our Policy and the Website Rules We Have Determined. Accounts of Members and/or users who do not activate E-Mail after becoming a member, do not provide a long-term site login, and do not fill at least 40% of the Profiles are kept with Access Restricted for 15 Days and then permanently deleted until they become a member again.

This process; It is used for synchronized and routine cleaning/space saving of server space and Database.

In addition, administrators and administrators can take actions such as Blocking, Banning, Restricting and Deleting users, members and / or followers, without providing any reason or justification, in the websites, messaging groups, social media groups and/or similar platforms that we have managed.

This issue is submitted for your approval as a rule and privacy policy in your membership and/or group participation. As a matter of fact, when you become a member of this website and Participate in Affiliated Groups, you accept the privacy policy containing these rules and reasons and become a member.

In addition, you can re-register and enter your profile information and benefit from articles-content- and shares on the website with your membership.

It is announced to the public for information purposes.

Best regards..
QRV73 Team